Your Cart

Comment

All orders are processed in USD. While the content of your cart is currently displayed in CYN, you will checkout using USD at the most current exchange rate.

Out of stock

Some items are no longer available. Your cart has been updated.

Have a discount code?
Coupon code applied will be stored on your account
Subtotal
Discount

This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.

Total
Taxes and shipping calculated at checkout
USD

iade politikasi

elemek

Ürün sevk edilmeden veya üretilmeden önce sipari┼č iptallerini kabul ediyoruz. Sipari┼činizin iptal edilmesi durumunda paran─▒z─▒n tamam─▒ taraf─▒n─▒za iade edilecektir. Ürün kargoya verilmi┼čse sipari┼či iptal edemeyiz.

─░adeler (varsa)

Ürün iadelerini kabul ediyoruz. Mü┼čteriler, ürünü teslim ald─▒ktan sonra 14 gün içerisinde iade talep etme hakk─▒na sahiptir.
─░adeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün kullan─▒lmam─▒┼č olmas─▒ ve teslim ald─▒─č─▒n─▒z zamankiyle ayn─▒ durumda olmas─▒ gerekir. Ayr─▒ca orijinal ambalaj─▒nda ÔÇőÔÇőolmal─▒d─▒r. ─░ade i┼čleminizi tamamlayabilmemiz için makbuz veya sat─▒n alma belgesine ihtiyac─▒m─▒z var. Sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ürünleri üretici firmaya iade etmeyin.
Mü┼čteriler yaln─▒zca bir defaya kadar nakliye masraflar─▒n─▒ öder (iadeler dahil); tüketiciler, ürünleri iade ederken stok ücreti ödemezler. 

Geri ödeme (varsa)

─░adeniz al─▒n─▒p incelendikten sonra, iade etti─činiz ürünü ald─▒─č─▒m─▒z─▒ bildiren bir e-posta gönderece─čiz. Ayr─▒ca geri ödemenizin onayland─▒─č─▒n─▒ veya reddedildi─čini de size bildirece─čiz. Onaylan─▒rsan─▒z geri ödemenizi i┼čleme koyaca─č─▒z ve birkaç gün içinde kredi kart─▒n─▒zdan veya orijinal ödeme yönteminizden otomatik olarak tahsil edece─čiz.

Geç veya eksik geri ödemeler (varsa)

Geri ödemenizi hâlâ almad─▒ysan─▒z lütfen öncelikle banka hesab─▒n─▒z─▒ tekrar kontrol edin.
Daha sonra kredi kart─▒ ┼čirketinizle ileti┼čime geçin; geri ödemenin resmi olarak yap─▒lmas─▒ biraz zaman alabilir. Daha sonra bankan─▒zla ileti┼čime geçin. Geri ödeme yap─▒lmadan önce genellikle bir miktar i┼člem süresi vard─▒r. Tüm bunlar─▒ yapman─▒za ra─čmen hala geri ödemenizi alamad─▒ysan─▒z lütfen support@xriotu.com adresinden bizimle ileti┼čime geçin.

─░ade adresi almak için lütfen support@xriotu.com adresinden mü┼čteri hizmetlerimizle ileti┼čime geçin.

View Full Details
Sign in
If you do not have an account, click Create AccountCreate Account