Your Cart

Comment

All orders are processed in USD. While the content of your cart is currently displayed in CYN, you will checkout using USD at the most current exchange rate.

Out of stock

Some items are no longer available. Your cart has been updated.

Have a discount code?
Coupon code applied will be stored on your account
Subtotal
Discount

This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.

Total
Taxes and shipping calculated at checkout
USD

Kullan─▒m ┼×artlar─▒ Genel Bak─▒┼č

Genel Bak─▒┼č

Bu web sitesi xriotu.com taraf─▒ndan i┼čletilmektedir. Site genelinde, "biz", "bizi" ve "bizim" terimleri, xriotu.com taraf─▒ndan sa─članan bu web sitesini ifade eder ve bu web sitesinde sizin taraf─▒n─▒zdan, yani kullan─▒c─▒ için sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler de dahil olmak üzere, kabul etmeniz ko┼čuluyla Tüm ko┼čullar burada belirtilen ko┼čullar, politikalar ve bildirimler.

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir ┼čey sat─▒n alarak, "Hizmetimizi" kullanm─▒┼č olursunuz ve bu ek ┼čartlar ve ko┼čullar ve politikalar da dahil olmak üzere a┼ča─č─▒daki ┼čartlar ve ko┼čullara ("Hizmet ┼×artlar─▒", "┼×artlar") ba─čl─▒ kalmay─▒ kabul edersiniz. burada bulunur Referans verilir ve/veya köprü yoluyla eri┼čilebilir. Bu Hizmet ┼×artlar─▒, taray─▒c─▒ kullan─▒c─▒lar─▒, sat─▒c─▒lar, mü┼čteriler, tüccarlar ve/veya içerik katk─▒da bulunanlar dahil ancak bunlarla s─▒n─▒rl─▒ olmamak üzere sitenin tüm kullan─▒c─▒lar─▒ için geçerlidir.

Lütfen web sitemize eri┼čmeden veya web sitemizi kullanmadan önce bu Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒ dikkatlice okuyun. Bu siteye eri┼čerek veya bu sitenin herhangi bir bölümünü kullanarak bu Hizmet Ko┼čullar─▒na ba─čl─▒ kalmay─▒ kabul etmi┼č olursunuz. Bu Sözle┼čmenin tüm hüküm ve ko┼čullar─▒n─▒ kabul etmiyorsan─▒z Siteye eri┼čemez veya herhangi bir Hizmeti kullanamazs─▒n─▒z. Bu Hizmet Ko┼čullar─▒ bir teklif olarak kabul edilirse, kabul aç─▒kça bu Hizmet Ko┼čullar─▒yla s─▒n─▒rl─▒d─▒r.

Mevcut ma─čazaya eklenen tüm yeni özellikler veya araçlar da Hizmet ┼×artlar─▒na tabi olacakt─▒r. Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒n en güncel sürümünü istedi─činiz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve/veya de─či┼čiklikler yay─▒nlayarak bu Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒n herhangi bir bölümünü güncelleme, de─či┼čtirme veya de─či┼čtirme hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutuyoruz. De─či┼čiklikler için bu sayfay─▒ periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumlulu─čunuzdad─▒r. Herhangi bir de─či┼čikli─čin yay─▒nlanmas─▒n─▒n ard─▒ndan web sitesini kullanmaya veya siteye eri┼čmeye devam etmeniz, bu de─či┼čikliklerin kabul edildi─či anlam─▒na gelir.

Bölüm 1 - Çevrimiçi Ma─čaza Ko┼čullar─▒

Bu Hizmet ┼×artlar─▒n─▒ kabul ederek, en az─▒ndan ikamet etti─činiz ülkede re┼čit olma ya┼č─▒nda oldu─čunuzu veya ikamet etti─činiz ülkede re┼čit olma ya┼č─▒nda oldu─čunuzu ve bize, bakmakla yükümlü olunan küçük ki┼čilerin bu siteyi kullanmas─▒.
Ürünlerimizi herhangi bir yasa d─▒┼č─▒ veya yetkisiz amaç için kullanamazs─▒n─▒z ve Hizmeti kullan─▒rken, kendi yarg─▒ alan─▒n─▒zdaki herhangi bir yasay─▒ (telif hakk─▒ yasalar─▒ dahil ancak bunlarla s─▒n─▒rl─▒ olmamak üzere) ihlal edemezsiniz.
Herhangi bir solucan veya virüs ya da y─▒k─▒c─▒ nitelikteki herhangi bir kodu iletemezsiniz.
Herhangi bir ┼čart─▒n ihlali, hizmetinizin derhal feshedilmesiyle sonuçlanacakt─▒r.

Bölüm 2 - Genel Ko┼čullar

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir ki┼čiye hizmet vermeyi reddetme hakk─▒m─▒z─▒ sakl─▒ tutuyoruz.
─░çeri─činizin (kredi kart─▒ bilgileri hariç) ┼čifrelenmeden aktar─▒labilece─čini ve (a) çe┼čitli a─člar üzerinden aktar─▒mlar ve (b) a─člar─▒ veya cihazlar─▒ ba─člaman─▒n teknik gereksinimlerine uyum sa─člamak ve bunlara uyum sa─člamak için de─či┼čiklikler içerebilece─čini anl─▒yorsunuz. Kredi kart─▒ bilgileri internet üzerinden iletim s─▒ras─▒nda daima ┼čifrelenir.
Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullan─▒m─▒n─▒ veya Hizmete eri┼čimi veya hizmetin sa─čland─▒─č─▒ web sitesindeki herhangi bir ki┼čiyi taraf─▒m─▒zdan aç─▒k yaz─▒l─▒ izin olmadan ço─čaltmayaca─č─▒n─▒z─▒, ço─čaltmayaca─č─▒n─▒z─▒, kopyalamayaca─č─▒n─▒z─▒, satmayaca─č─▒n─▒z─▒, yeniden satmayaca─č─▒n─▒z─▒ veya istismar etmeyece─činizi kabul edersiniz. .
Bu sözle┼čmede kullan─▒lan ba┼čl─▒klar yaln─▒zca kolayl─▒k sa─člamak amac─▒yla dahil edilmi┼čtir ve bu ┼×artlar─▒ s─▒n─▒rlamayacak veya ba┼čka bir ┼čekilde etkilemeyecektir.

Bölüm 3 - Bilgilerin Do─črulu─ču, Taml─▒─č─▒ ve Güncelli─či

Bu web sitesinde verilen bilgilerin do─čru, tam veya güncel olmamas─▒ndan sorumlu de─čiliz. Bu sitedeki materyaller yaln─▒zca genel bilgi amaçl─▒d─▒r ve birincil, daha do─čru, daha eksiksiz veya daha güncel bilgi kaynaklar─▒na dan─▒┼č─▒lmadan karar vermede tek temel olarak kullan─▒lmamal─▒ veya bunlara güvenilmemelidir. Bu web sitesindeki materyallere güvenmeniz tamamen sizin sorumlulu─čunuzdad─▒r.
Bu web sitesi belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgilerin mutlaka en son bilgiler olmas─▒ gerekmez ve yaln─▒zca referans amaçl─▒ verilmi┼čtir. Sitemizin içeri─čini herhangi bir zamanda de─či┼čtirme hakk─▒m─▒z sakl─▒d─▒r ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülü─čümüz yoktur. De─či┼čiklikler için web sitemizi izlemenin sizin sorumlulu─čunuzda oldu─čunu kabul edersiniz.

Bölüm 4 - Hizmet ve Fiyatlarda De─či┼čiklikler

Ürün fiyatlar─▒m─▒z haber verilmeksizin de─či┼čtirilebilir.
Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeri─čini) herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaks─▒z─▒n de─či┼čtirme veya durdurma hakk─▒n─▒ herhangi bir zamanda sakl─▒ tutar─▒z.
Hizmetin herhangi bir modifikasyonu, fiyat de─či┼čikli─či, ask─▒ya al─▒nmas─▒ veya durdurulmas─▒ nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa kar┼č─▒ sorumlu olmayaca─č─▒z.

Bölüm 5 - Ürünler veya Hizmetler (varsa)

Belirli ürün veya hizmetler yaln─▒zca Web Sitesi arac─▒l─▒─č─▒yla çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu ürün veya hizmetler s─▒n─▒rl─▒ say─▒da olabilir ve yaln─▒zca ─░ade Politikam─▒za göre iade veya de─či┼čime tabidir.
Ma─čazam─▒zda görünen ürünlerimizin renklerini ve görsellerini mümkün oldu─čunca do─čru sergilemek için her türlü çabay─▒ gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengi görüntülemesinin do─čru olaca─č─▒n─▒ garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin sat─▒┼č─▒n─▒ herhangi bir ki┼čiye, co─črafi bölgeye veya yarg─▒ yetkisine s─▒n─▒rlama hakk─▒m─▒z─▒ sakl─▒ tutuyoruz, ancak böyle bir yükümlülü─čümüz yok. Bu hakk─▒ duruma göre kullanabiliriz. Sundu─čumuz herhangi bir ürün veya hizmetin miktarlar─▒n─▒ s─▒n─▒rlama hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutuyoruz. Tüm ürün aç─▒klamalar─▒ veya ürün fiyatlar─▒, tamamen kendi takdirimize ba─čl─▒ olarak, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaks─▒z─▒n de─či┼čtirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutuyoruz. Bu sitede yap─▒lan herhangi bir ürün veya hizmete ili┼čkin teklif, yasak oldu─ču durumlarda geçersizdir.
Taraf─▒n─▒zca sat─▒n al─▒nan veya elde edilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya di─čer materyalin kalitesinin beklentilerinizi kar┼č─▒layaca─č─▒n─▒ veya Hizmetteki herhangi bir hatan─▒n düzeltilece─čini garanti etmiyoruz.

Bölüm 6 - Faturaland─▒rma ve Hesap Bilgilerinin Do─črulu─ču

Bize verdi─činiz herhangi bir sipari┼či reddetme hakk─▒m─▒z─▒ sakl─▒ tutuyoruz. Tamamen kendi takdirimize ba─čl─▒ olarak ki┼či ba┼č─▒na, hane ba┼č─▒na veya sipari┼č ba┼č─▒na sat─▒n al─▒nan miktarlar─▒ s─▒n─▒rland─▒rabilir veya iptal edebiliriz. Bu k─▒s─▒tlamalar, ayn─▒ mü┼čteri hesab─▒, ayn─▒ kredi kart─▒ taraf─▒ndan veya alt─▒nda verilen sipari┼čleri ve/veya ayn─▒ fatura ve/veya teslimat adresini kullanan sipari┼čleri içerebilir. Bir sipari┼čte de─či┼čiklik yapmam─▒z veya bir sipari┼či iptal etmemiz durumunda, sipari┼čin verildi─či s─▒rada sa─člad─▒─č─▒n─▒z e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numaras─▒yla ileti┼čime geçerek sizi bilgilendirmeye çal─▒┼čabiliriz. Tamamen kendi karar─▒m─▒za göre bayiler, bayiler veya distribütörler taraf─▒ndan verilmi┼č gibi görünen sipari┼čleri s─▒n─▒rlama veya yasaklama hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutuyoruz.

Ma─čazam─▒zda yap─▒lan tüm sat─▒n alma i┼člemleri için güncel, eksiksiz ve do─čru sat─▒n alma ve hesap bilgilerini sa─člamay─▒ kabul edersiniz. ─░┼člemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerekti─činde sizinle ileti┼čime geçebilmemiz için hesab─▒n─▒z─▒ ve e-posta adresiniz, kredi kart─▒ numaralar─▒n─▒z ve son kullanma tarihleriniz dahil olmak üzere di─čer bilgileri derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

Daha fazla ayr─▒nt─▒ için lütfen iade politikam─▒z─▒ inceleyin.

Bölüm 7 - ─░ste─če Ba─čl─▒ Araçlar

Size izlemedi─čimiz, üzerinde herhangi bir kontrolümüz veya girdimiz olmayan üçüncü taraf araçlara eri┼čim sa─člayabiliriz.
Bu tür araçlara, herhangi bir garanti, beyan veya ko┼čul olmaks─▒z─▒n ve herhangi bir onay olmaks─▒z─▒n "oldu─ču gibi" ve "mevcut oldu─ču ┼čekilde" eri┼čim sa─člad─▒─č─▒m─▒z─▒ onayl─▒yor ve kabul ediyorsunuz. ─░ste─če ba─čl─▒ üçüncü taraf araçlar─▒n─▒ kullan─▒m─▒n─▒zdan kaynaklanan veya bununla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyece─čiz.
Site arac─▒l─▒─č─▒yla sunulan iste─če ba─čl─▒ araçlar─▒ kullan─▒m─▒n─▒z─▒n riski tamamen size aittir ve ilgili üçüncü taraf sa─člay─▒c─▒(lar) taraf─▒ndan sa─članan araçlara ili┼čkin ┼čartlar─▒ bildi─činizden ve bunlar─▒ onaylad─▒─č─▒n─▒zdan emin olmal─▒s─▒n─▒z.
Ayr─▒ca gelecekte web sitesi arac─▒l─▒─č─▒yla yeni hizmetler ve/veya özellikler de sunabiliriz (yeni araçlar─▒n ve kaynaklar─▒n yay─▒nlanmas─▒ dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler ayn─▒ zamanda bu Hizmet Ko┼čullar─▒na da tabi olacakt─▒r.

Bölüm 8 - Üçüncü Taraf Ba─člant─▒lar─▒

Hizmetlerimiz arac─▒l─▒─č─▒yla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler, üçüncü taraflar─▒n materyallerini içerebilir.
Bu web sitesindeki üçüncü taraf ba─člant─▒lar─▒ sizi bizimle ba─člant─▒s─▒ olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. ─░çeri─čin veya do─črulu─čun incelenmesinden veya de─čerlendirilmesinden sorumlu de─čiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleri veya üçüncü taraflar─▒n di─čer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir garanti vermiyoruz ve bunlarla ilgili herhangi bir yükümlülük veya sorumlulu─ča sahip olmayaca─č─▒z.
Mallar─▒n, hizmetlerin, kaynaklar─▒n, içeri─čin sat─▒n al─▒nmas─▒ veya kullan─▒lmas─▒yla veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle ba─člant─▒l─▒ olarak yap─▒lan di─čer i┼člemlerle ilgili hiçbir zarar veya zarardan sorumlu de─čiliz. Lütfen üçüncü taraflar─▒n politikalar─▒n─▒ ve uygulamalar─▒n─▒ dikkatlice inceleyin ve herhangi bir i┼čleme ba┼člamadan önce bunlar─▒ anlad─▒─č─▒n─▒zdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlerine ili┼čkin ┼čikayetler, iddialar, endi┼čeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

Bölüm 9 - Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri, Geri Bildirim ve Di─čer Girdiler

─░ste─čimiz üzerine (yar─▒┼čma kay─▒tlar─▒ gibi) belirli belirli gönderileri gönderirseniz veya bizden bir talep olmadan yarat─▒c─▒ fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya ba┼čka yollarla çevrimiçi, e-posta, posta veya ba┼čka materyaller (topluca "Yorumlar" olarak an─▒lacakt─▒r) göndermi┼č olursunuz. ), bize iletti─činiz yorumlar─▒ herhangi bir zamanda k─▒s─▒tlama olmaks─▒z─▒n düzenleyebilece─čimizi, kopyalayabilece─čimizi, yay─▒nlayabilece─čimizi, da─č─▒tabilece─čimizi, tercüme edebilece─čimizi ve ba┼čka herhangi bir ortamda kullanabilece─čimizi kabul edersiniz. (1) herhangi bir yorumun gizlili─čini koruma; (2) herhangi bir yorumu telafi etme; (3) herhangi bir yoruma yan─▒t verme yükümlülü─čümüz yoktur.
Tamamen kendi takdirimize ba─čl─▒ olarak yasa d─▒┼č─▒, sald─▒rgan, tehdit edici, iftira niteli─činde, küçük dü┼čürücü, pornografik, müstehcen veya ba┼čka bir ┼čekilde sak─▒ncal─▒ oldu─čunu veya herhangi bir taraf─▒n fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒ ihlal etti─čini belirledi─čimiz içeri─či izleme, düzenleme veya kald─▒rma yükümlülü─čümüz yoktur, ancak bu yönde herhangi bir yükümlülü─čümüz yoktur. ─░çerik.
Yorumlar─▒n─▒z─▒n telif hakk─▒, ticari marka, gizlilik, ki┼čilik veya di─čer ki┼čisel veya mülkiyet haklar─▒ da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü taraf─▒n hakk─▒n─▒ ihlal etmeyece─čini kabul edersiniz. Ayr─▒ca yorumlar─▒n─▒z─▒n iftira niteli─činde veya ba┼čka bir ┼čekilde yasa d─▒┼č─▒, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyece─čini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çal─▒┼čmas─▒n─▒ herhangi bir ┼čekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya ba┼čka kötü amaçl─▒ yaz─▒l─▒m içermeyece─čini kabul edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden ba┼čka biriymi┼č gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kayna─č─▒ konusunda bizi veya üçüncü taraflar─▒ yan─▒ltamazs─▒n─▒z. Yapt─▒─č─▒n─▒z yorumlardan ve bunlar─▒n do─črulu─čundan yaln─▒zca siz sorumlusunuz. Sizin taraf─▒n─▒zdan veya herhangi bir üçüncü tarafça gönderilen yorumlar─▒n sorumlulu─čunu kabul etmiyoruz.

Bölüm 10 - Ki┼čisel Bilgiler

Ma─čaza arac─▒l─▒─č─▒yla ki┼čisel bilgilerinizi göndermeniz Gizlilik Politikam─▒za tabidir.

Bölüm 11 - Hatalar, Yanl─▒┼čl─▒klar ve Eksiklikler

Bazen sitemizde veya Hizmetimizde ürün aç─▒klamalar─▒, fiyatland─▒rma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, nakliye süreleri ve stok durumu ile ilgili yaz─▒m hatalar─▒, yanl─▒┼čl─▒klar veya eksiklikler içeren bilgiler bulunabilir. Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilginin önceden haber vermeksizin (sipari┼činizi gönderdikten sonra da dahil) herhangi bir zamanda yanl─▒┼č olmas─▒ durumunda, herhangi bir hatay─▒, yanl─▒┼čl─▒─č─▒ veya ihmali düzeltme ve bilgileri de─či┼čtirme veya güncelleme veya sipari┼čleri iptal etme hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutar─▒z. .
Yasalar─▒n gerektirdi─či durumlar d─▒┼č─▒nda, s─▒n─▒rlama olmaks─▒z─▒n fiyatland─▒rma bilgileri de dahil olmak üzere Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgileri güncelleme, de─či┼čtirme veya netle┼čtirme yükümlülü─čünü üstlenmiyoruz. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde uygulanan belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi, Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki tüm bilgilerin de─či┼čtirildi─čini veya güncellendi─čini göstermez.

Bölüm 12 - Yasaklanan Kullan─▒mlar

Hizmet ┼×artlar─▒nda belirtilen di─čer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeri─čini ┼ču amaçlarla kullanman─▒z yasakt─▒r: (a) herhangi bir yasa d─▒┼č─▒ amaç için; (b) ba┼čkalar─▒n─▒ herhangi bir yasa d─▒┼č─▒ davran─▒┼čta bulunmaya veya bu davran─▒┼ča kat─▒lmaya te┼čvik etmek; ) herhangi bir uluslararas─▒ veya Hong Kong düzenlemesini, kural─▒n─▒, yasas─▒n─▒ veya yerel yönetmeli─čini ihlal etmek; (d) fikri mülkiyet haklar─▒m─▒z─▒n veya ba┼čkalar─▒n─▒n fikri mülkiyet haklar─▒n─▒n ihlali veya ihlali; (e) cinsiyete veya cinsel yönelime dayal─▒ taciz, istismar, hakaret; , din, etnik köken, ─▒rk, ya┼č, ulusal köken veya engellilik, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, a┼ča─č─▒lamak, korkutmak veya ayr─▒mc─▒l─▒k yapmak; (f) yanl─▒┼č veya yan─▒lt─▒c─▒ bilgi göndermek; (g) virüs veya ba┼čka türde kötü amaçl─▒ kod yüklemek veya iletmek; Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini, di─čer web sitelerini veya ─░nternet'in i┼člevselli─čini veya i┼čleyi┼čini etkileyecek herhangi bir ┼čekilde kullan─▒lacak veya kullan─▒labilecek; (h) ba┼čkalar─▒n─▒n ki┼čisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, kimlik av─▒; eczane, bahane, örümcek, tarama veya kaz─▒ma; (j) herhangi bir amaçla müstehcen veya ahlak d─▒┼č─▒ amaçlarla; (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, di─čer web sitelerinin veya ─░nternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunlar─▒ a┼čmak. Yasaklanm─▒┼č kullan─▒mlardan herhangi birinin ihlali nedeniyle Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullan─▒m─▒n─▒z─▒ sonland─▒rma hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutuyoruz.

Madde 13 - Sorumlulu─čun S─▒n─▒rland─▒r─▒lmas─▒;

Hizmetimizi kullanman─▒z─▒n kesintisiz, zaman─▒nda, güvenli veya hatas─▒z olaca─č─▒n─▒ garanti etmiyoruz, beyan etmiyoruz veya taahhüt etmiyoruz.
Hizmetin kullan─▒m─▒ndan elde edilebilecek sonuçlar─▒n do─čru veya güvenilir olaca─č─▒n─▒ garanti etmiyoruz.
Size bildirimde bulunmaks─▒z─▒n zaman zaman hizmeti süresiz olarak kald─▒rabilece─čimizi veya herhangi bir zamanda hizmeti iptal edebilece─čimizi kabul edersiniz.
H─░ZMET─░N KULLANIMI VEYA KULLANILMAMASI DURUMUNDAK─░ R─░SK─░N TAMAMEN S─░ZE A─░T OLDU─×UNU AÇIKÇA KABUL ED─░YORSUNUZ. Hizmet ve Hizmet arac─▒l─▒─č─▒yla size teslim edilen tüm ürün ve hizmetler (bizim taraf─▒m─▒zdan aç─▒kça belirtilmedi─či sürece), kullan─▒m─▒n─▒z için 'oldu─ču gibi' ve 'mevcut oldu─ču ┼čekilde', aç─▒k veya aç─▒k hiçbir beyan, garanti veya ko┼čul olmaks─▒z─▒n sa─članmaktad─▒r. ima edildi. Ticarete elveri┼člilik, ticarete elveri┼čli kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayan─▒kl─▒l─▒k, mülkiyet hakk─▒ ve ihlal etmemeye ili┼čkin tüm z─▒mni garantiler veya ko┼čullar dahil olmak üzere z─▒mni.
Biz, yöneticilerimiz, memurlar─▒m─▒z, çal─▒┼čanlar─▒m─▒z, ba─čl─▒ kurulu┼člar─▒m─▒z, temsilcilerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sa─člay─▒c─▒lar─▒m─▒z veya lisans verenlerimiz hiçbir durumda herhangi bir yaralanma, kay─▒p, iddia veya do─črudan, dolayl─▒, ar─▒zi, cezai, özel veya sonuç olarak ortaya ç─▒kan zararlardan sorumlu olmayaca─č─▒z. Herhangi bir Hizmeti kullan─▒m─▒n─▒zdan kaynaklanan, sözle┼čmeye, haks─▒z fiile (ihmal dahil), kusursuz sorumlulu─ča veya ba┼čka bir ┼čeye dayal─▒ olsun, ancak bunlarla s─▒n─▒rl─▒ olmamak üzere kar kayb─▒, gelir kayb─▒, tasarruf kayb─▒, veri kayb─▒, de─či┼čtirme maliyetleri veya benzer zararlar dahil olmak üzere her türlü zarar veya Hizmetler arac─▒l─▒─č─▒yla sat─▒n al─▒nan herhangi bir ürün veya herhangi bir içerikteki hatalar veya eksiklikler dahil ancak bunlarla s─▒n─▒rl─▒ olmamak üzere Hizmetleri veya herhangi bir ürünü kullan─▒m─▒n─▒zla herhangi bir ┼čekilde ilgili di─čer iddialar veya Hizmetin veya Hizmet arac─▒l─▒─č─▒yla gönderilen, iletilen veya ba┼čka ┼čekilde kullan─▒ma sunulan herhangi bir ─░çeri─čin (veya ürünün) kullan─▒m─▒, bunun olas─▒l─▒─č─▒ size bildirilmi┼č olsa bile. Baz─▒ eyaletler veya yarg─▒ bölgeleri, dolayl─▒ veya ar─▒zi zararlara ili┼čkin sorumlulu─čun hariç tutulmas─▒na veya s─▒n─▒rland─▒r─▒lmas─▒na izin vermedi─činden, bu eyalet veya yarg─▒ bölgelerinde sorumlulu─čumuz, yasalar─▒n izin verdi─či maksimum ölçüde s─▒n─▒rl─▒ olacakt─▒r.

Bölüm 14 - Tazminat

Bizi ve ana ┼čirketimizi, yan kurulu┼člar─▒m─▒z─▒, ba─čl─▒ kurulu┼člar─▒m─▒z─▒, ortaklar─▒m─▒z─▒, memurlar─▒m─▒z─▒, yöneticilerimizi, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, hizmet sa─člay─▒c─▒lar─▒m─▒z─▒, alt yüklenicilerimizi, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çal─▒┼čanlar─▒m─▒z─▒ tazmin etmeyi, sizi herhangi bir iddia veya talebe (makul iddialar dahil) kar┼č─▒ savunmay─▒ ve masun tutmay─▒ kabul edersiniz. veya talepler). Bu Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒ veya burada referans olarak yer alan belgeleri ihlal etmenizden veya herhangi bir yasay─▒ veya üçüncü taraf─▒n haklar─▒n─▒ ihlal etmenizden dolay─▒ veya bundan kaynaklanan herhangi bir üçüncü taraf─▒n maruz kald─▒─č─▒ avukatl─▒k ücretleri ve masraflar─▒.

Bölüm 15 - Bölünebilirlik

Bu Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒n herhangi bir hükmünün yasa d─▒┼č─▒, geçersiz veya uygulanamaz oldu─ču tespit edilirse, söz konusu hüküm yine de yürürlükteki yasalar─▒n izin verdi─či ölçüde uygulanabilecek ve uygulanamayan k─▒sm─▒n bu Hizmet Ko┼čullar─▒ndan ayr─▒lm─▒┼č oldu─ču kabul edilecektir. Hizmetler'de bu tür bir karar, kalan di─čer hükümlerin geçerlili─čini ve uygulanabilirli─čini etkilemeyecektir.

Bölüm 16 - Fesih

Taraflar─▒n fesih tarihinden önce ortaya ç─▒kan yükümlülük ve sorumluluklar─▒, bu sözle┼čmenin her türlü amaçla feshedilmesinden sonra da geçerlili─čini sürdürecektir.
Bu Hizmet ┼×artlar─▒, sizin veya bizim taraf─▒m─▒zdan feshedilmedi─či sürece geçerlidir. Art─▒k hizmetlerimizi kullanmak istemedi─činizi veya web sitemizi kullanmay─▒ b─▒rakt─▒─č─▒n─▒z─▒ bize bildirerek bu Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒ istedi─činiz zaman feshedebilirsiniz.
Tamamen kendi karar─▒m─▒za göre, bu Hizmet ┼×artlar─▒n─▒n herhangi bir ┼čart─▒na veya hükmüne uymazsan─▒z veya uymad─▒─č─▒n─▒zdan ┼čüphelenirsek, bu sözle┼čmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaks─▒z─▒n feshedebiliriz ve siz de bu sözle┼čmeden kaynaklanan tüm tutarlardan sorumlu olmaya devam edersiniz. ve bir fesih tarihi dahil olmak üzere ve/veya bunun sonucunda Hizmetlerimize (veya herhangi bir k─▒sm─▒na) eri┼čiminiz reddedilebilir.

Bölüm 17 - Sözle┼čmenin Tamam─▒

Bu Hizmet ┼×artlar─▒n─▒n herhangi bir hakk─▒n─▒ veya hükmünü uygulamamam─▒z veya uygulamamam─▒z, söz konusu hak veya hükümden feragat edildi─či anlam─▒na gelmez.
Bu Hizmet Ko┼čullar─▒ ve taraf─▒m─▒zdan bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yay─▒nlanan tüm politikalar veya i┼čletim kurallar─▒, sizinle aram─▒zdaki anla┼čman─▒n ve mutabakat─▒n tamam─▒n─▒ te┼čkil eder ve Hizmeti kullan─▒m─▒n─▒z─▒ yönetir ve daha önceki veya e┼č zamanl─▒ tüm anla┼čmalar─▒n, ileti┼čimlerin ve hükümlerin yerine geçer. sizinle aram─▒zda önerilen sözlü veya yaz─▒l─▒ anla┼čmalar (Hizmet ┼×artlar─▒n─▒n önceki sürümleri de dahil ancak bunlarla s─▒n─▒rl─▒ olmamak üzere).
Bu Hizmet ┼×artlar─▒n─▒n yorumlanmas─▒ndaki herhangi bir belirsizlik, tasla─č─▒ haz─▒rlayan tarafa kar┼č─▒ yorumlanmayacakt─▒r.

Bölüm 18 - Uygulanacak Hukuk

Bu Hizmet ┼×artlar─▒ ve size Hizmetleri sa─člad─▒─č─▒m─▒z her türlü ayr─▒ sözle┼čme, Hong Kong yasalar─▒na göre yönetilecek ve yorumlanacakt─▒r.

Bölüm 19 - Hizmet ┼×artlar─▒nda De─či┼čiklikler

Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒n en güncel sürümünü istedi─činiz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz.
Tamamen kendi takdirimize ba─čl─▒ olarak, web sitemizde güncellemeler ve de─či┼čiklikler yay─▒nlayarak bu Hizmet Ko┼čullar─▒n─▒n herhangi bir bölümünü güncelleme, de─či┼čtirme veya de─či┼čtirme hakk─▒n─▒ sakl─▒ tutuyoruz. De─či┼čiklikler için web sitemizi düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumlulu─čunuzdad─▒r. Bu Hizmet ┼×artlar─▒nda herhangi bir de─či┼čikli─čin yay─▒nlanmas─▒n─▒n ard─▒ndan web sitemizi veya hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz veya bunlara eri┼čmeniz, bu de─či┼čikliklerin kabul edildi─či anlam─▒na gelir.

Bölüm 20 - ─░leti┼čim Bilgileri

Hizmet ┼×artlar─▒ ile ilgili sorular bize gönderilmelidir: support@xriotu.com

Tüm masraflar kredi kart─▒ ekstrenizde xriotu*HK olarak görünecektir.

Yukar─▒daki projelerin tümü Hong Kong yasalar─▒na göre organize edilmekte ve düzenlenmektedir.

Mü┼čterilerin yaln─▒zca bir nakliye ücreti ödemesi gerekir (iadeler dahil); tüketicilerin ürünleri iade ederken stoklar─▒n─▒ yenilemelerine gerek yoktur.

E-posta: support@xriotu.com.

┼×irket ad─▒: Hong Kong Yiheng Network Technology Co., Ltd. ┼×irket adresi: Room 4, 16th Floor,

Hao King Commercial Center, 2-16 Fa Yuen Street, Mongkok, Kowloon, Hong Kong

View Full Details
Sign in
If you do not have an account, click Create AccountCreate Account